PCB - oddíl orientačního běhu SKP ČB

Homepage

24,5, se všichni prestižní O-běžci sjeli do CHmelné, aby se zúčastnili ještě prestižnějšího závodu O štít podkletí a o den později se větší část z nich přesunula do Skočic, aby na "kapří" mapě odběhla druhý závod tohoto víkendu.
V sobotu se běželo ve velice náročném terénu mapy Marienberg u Eberschwangu trojutkání JČ (117) - HR (172) - DB (177) . Počasí se moc nepovedlo Výsledky

A hned ve středu se ve stromovce konal velice krátký závod přeboru škol jihočeského kraje.    Postupující školy na Finále v Hradci Kr.:

děti: ZŠ O. Nedbala; Č.Budějovice

žáci: Gymnázium Třeboň

studenti: Gymnázium Písek     Výsledky

V sobotu 12.4. pro nás připravila Křemže na louce u samoty U Rubalů shromaždiště pro MJč na krátké trati . Běželo se na mapě skalka III.

Nejlepší postupují na MČR

 výsledky

O tomto víkendu se konalo soustředění VCB v rekreačním středisku DDM Jindřichův Hradec, kde se sešla celá jihočeská oblast. První trénink - hvězdice připravil Zdeněk. Odpoledne byl trénink jako scorelauf o třech možnostech: 1) na OB mapě, 2) na ortofotu, 3) jako švýcárna. V neděli jsme se těšili na poslední trénink - levou/pravou od Luboše. Po výborném obědě přišlo vyvrcholení celého víkendu - první závod Jihočeského žebříčku. Běžel se ve známém prostoru na Zvůli, plném kamenů a nejhustších hustníků. Tento výborný závod byl poznamenán snad jen tím, že v noci začal platit letní čas, který rozhodil nastavení kontrol.Výsledky.

P.S. Kuchařky vařily výborně!

Filip

Vítáme vás na nových stránkách PCB

Filip

1  
..  
10  
..  
18  
19  
20  
 
© 2008-2017 Sportovní klub policie České Budějovice, oddíl orientačního běhu