PCB - oddíl orientačního běhu SKP ČB

Homepage

V neděli se v Prachaticích za krásného počasí uskutečnil závod v městském sprintu. Na krásně postavených tratích nesoupeřilo nejen o pořadí, ale i o nejrychlejší postup z kontroly 111 na kontrolu 112 přes historické centrum. Nejrychlejší byl Radim s časem 1:31. Ten také vyhrál elitní kategorii H21 s časem 20:47  Výsledky
Poslední prázdninový víkend se uskutečnily hned dva závody započítávané do JČŽ. V sobotu se v Doudlebech sešli příznivci jihočeského orienťáku na 8. žebříčku a zároveň na 4. LC. Po dlouhé cestě na start čekaly na závodníky polomy a nové paseky lesa na Čemeříně. V neděli na závodníky čekal obtížný závod na nepříliš přesné mapě na zabité. Součástí závodu byl i nejdelší postup JIHORU, kde na 2830 metrů dlouhou trasu potřeboval nejrychlejší z borců kategorie H21, Hejzlar Štěpán 20minut a 2 vteřiny. Pozásluze byl za to odměněn titulem největší kůň Jihoru.
Konec prázdnin přináší nové závody .

30,8 v Doudlebech se poběží 4,LC a o den později,v Habří ,Jihor 20008.

Odkazy na rozpisy najdete v sekci Kalendář závodů.

24,5, se všichni prestižní O-běžci sjeli do CHmelné, aby se zúčastnili ještě prestižnějšího závodu O štít podkletí a o den později se větší část z nich přesunula do Skočic, aby na "kapří" mapě odběhla druhý závod tohoto víkendu.
V sobotu se běželo ve velice náročném terénu mapy Marienberg u Eberschwangu trojutkání JČ (117) - HR (172) - DB (177) . Počasí se moc nepovedlo Výsledky

A hned ve středu se ve stromovce konal velice krátký závod přeboru škol jihočeského kraje.    Postupující školy na Finále v Hradci Kr.:

děti: ZŠ O. Nedbala; Č.Budějovice

žáci: Gymnázium Třeboň

studenti: Gymnázium Písek     Výsledky