PCB - oddíl orientačního běhu SKP ČB

Homepage

Jako jedinní závodníci z jihu Čech se naši závodníci zúčastnili hornorakouského mistrovství v nočním. Na závodě panovala poměrně komorní atmosféra, účastníků se moc nesešlo. Příjemné tratě z půlky vedly moderním prostředím linecké univerzity, druhá polovina pak vedla v zalesněném svahu s několika údolíčky a rýhami. Lepší výkon předvedl Zdeněk, který opanoval kategorii H55-.
Je to za námi. Děkujeme všem, kteří dorazili a zúčastnili se, doufáme, že se Vám závod líbil a že jste si ho užili. Na samotný závod vyšlo i počasí, pořadatele pak při balení a sbírání kontrol zastihla bouřka. Fotky jsou nahrané na Rajčeti (http://www.rajce.net/a11223709), výsledky budou na ORISU (oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2980)
Před týdnem jsme pod Kletí ukončili už 10. sezónu zimní ligy Sněhulákův kufr. Za okny už vládne jarní počasí a to je neklamnou známkou toho, že se už velmi rychle blíží začátek žebříčku. A hned jako první závod, 11.4., pro Vás připravujeme přebor na klasické trati. Máte se na co těšit. :-)
V tradičním termínu na Štěpána se uskutečnil další závod Sněhulákova kufru. Stejně jako loni se závodilo v Táborském sportovním areálu Komora. Jirka Vébr připravil závod v zajímavém formátu hvězdice, díky kterému jsme v poměrně malém prostoru naběhali přes 9 km. Závodníci SKP úspěšně reprezentovali oddíl: V kategorii A skončil Filip 3. a Marek 4., Zdeněk zvítězil v B a v C skončila Katka na 6. místě. Eliška se zúčastnila volné kategorie.

Do nového roku 2015 Vám na sportovním i osobním poli přejeme mnoho úspěchů.
V sobotu se na Lomci uskutečnil první závod letošního, jubilejního 10. ročníku Sněhulákova kufru. Závod připravil Radek Teringl s rodinou. Jednalo se o free-order se shluky kontrol, jejichž polohu v rámci velkého kolečka měl závodník najít podle popisů. Na start se postavilo necelých 50 závodníků. Ti si užili rychlý závod za krásného podzimního počasí. Z našeho oddílu se na start postavil jen Filip a v kategorii A obsadil 3. místo za Tomášem T. a Vaškem P. Další závod se koná už za dva týdny v Nové Vsi a připravuje ho Pepa Rychtecký.

Zdeněk dal před prvním závodem Sněhuláka přednost výletu do zahraničí a zúčastnil se Strasbourg City Race, kde skončil v kategorii M55 na 10. místě.

výsledky Sněhuláka: http://goo.gl/T0vu86, výsledky ze Štrasburku: http://goo.gl/sYsgV1
1  
2  
3  
4  
..  
10  
20  
21  
 
© 2008-2017 Sportovní klub policie České Budějovice, oddíl orientačního běhu