PCB - oddíl orientačního běhu SKP ČB

Homepage

PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE KLASICKÁ TRAŤ, 4. LINZCUP
25. 8. 2018, ČERNÉ ÚDOLÍ

ORIS, ROZPIS, PARTNEŘI ZÁVODU

O minulém víkendu proběhly v jižních Čechách hned dva závody v orientačním běhu a ani na jednom z nich se běžci z našeho oddílu neztratili. V sobotu se na krátké trati v Třísově umístila na 3. místě v kategorii D16 Katka Ševčíková a Zdeněk Blabla na 2. místě v kategorii H45. V neděli se v mistrovském závodě na klasické trati, který se konal v Lázu na Strakonicku, umístila na 3. místě v kategorii D14 Eliška Ševčíková, na 2. místě v elitní kategorii H21 Filip Hulec, 3. v kategorii H35 skončil Marek Ševčík a v H45 Zdeněk Blabla. V následujících dnech nás budou naši závodníci reprezentovat na přeboru profesionálních hasičů, Policie ČR a zaměstnanců MV, na národním žebříčku v Řitce a na mistrovství republiky na krátké trati v Lipnici nad Sázavou.
Ahoj! Zatrhněte si ve vašich kalendářích datum 15. dubna 2017. Na mapách z loňského olympijského parku pořádáme společně s VTA přebory na krátké trati a ve sprintu.
Jako jedinní závodníci z jihu Čech se naši závodníci zúčastnili hornorakouského mistrovství v nočním. Na závodě panovala poměrně komorní atmosféra, účastníků se moc nesešlo. Příjemné tratě z půlky vedly moderním prostředím linecké univerzity, druhá polovina pak vedla v zalesněném svahu s několika údolíčky a rýhami. Lepší výkon předvedl Zdeněk, který opanoval kategorii H55-.
Je to za námi. Děkujeme všem, kteří dorazili a zúčastnili se, doufáme, že se Vám závod líbil a že jste si ho užili. Na samotný závod vyšlo i počasí, pořadatele pak při balení a sbírání kontrol zastihla bouřka. Fotky jsou nahrané na Rajčeti (http://www.rajce.net/a11223709), výsledky budou na ORISU (oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2980)
Před týdnem jsme pod Kletí ukončili už 10. sezónu zimní ligy Sněhulákův kufr. Za okny už vládne jarní počasí a to je neklamnou známkou toho, že se už velmi rychle blíží začátek žebříčku. A hned jako první závod, 11.4., pro Vás připravujeme přebor na klasické trati. Máte se na co těšit. :-)
1  
2  
3  
..  
10  
20  
 
© 2008-2017 Sportovní klub policie České Budějovice, oddíl orientačního běhu