PCB - oddíl orientačního běhu SKP ČB

Homepage

2. LC a MJČ na ( trošku delším ) middlu

V sobotu se v kopcovitém Wintersdorfu uskutečnil 2. závod LinzCupu. Namáhavé tratě měly vysoká převýšení, přesto se závodníci rádi proběhli, aby získali cenné body. Zkušený závodník TRYSKÁČ, který získal důležité prvenství v prvním LC závodě na scorelaufu, ale nepřijel. Ze zdrojů, jejichž jména se redakce zavázala nezveřejnit cituji: "Prý se šetří na zítřejší mistrovství" , kde skončil 5. s odstupem 3 minuty.V neděli se běželo v Ústrašicích na školní mapě Holeček, kde Jirka Vébr postavil tratě pro mistrovství na middlu. Tratě byly delší, ale i tak se všichni rádi proběhli po rovinatém lese v okolí Plané nad Lužnicí. Zajímavě skončila kategorie H16. Vyhrál Marcel Prais s časem 42:55, druhý byl Jirka Funda 42:56 a třetí jsen skončil já 42:57. Mistrem v hlavní kategorii H21 se stal Radek Teringl. Postupy závodníků z neděle si můžete prohlédnout na www.obpostupy.cz, kam má každý závodník možnost zadat právě svou trasu.