PCB - oddíl orientačního běhu SKP ČB

Homepage

PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE KRÁTKÁ TRAŤ
15. 4. 2017, LIPNO NAD VLTAVOU

ORISVÝSLEDKY, FOTKY

Ahoj! Zatrhněte si ve vašich kalendářích datum 15. dubna 2017. Na mapách z loňského olympijského parku pořádáme společně s VTA přebory na krátké trati a ve sprintu.
Jako jedinní závodníci z jihu Čech se naši závodníci zúčastnili hornorakouského mistrovství v nočním. Na závodě panovala poměrně komorní atmosféra, účastníků se moc nesešlo. Příjemné tratě z půlky vedly moderním prostředím linecké univerzity, druhá polovina pak vedla v zalesněném svahu s několika údolíčky a rýhami. Lepší výkon předvedl Zdeněk, který opanoval kategorii H55-.
Je to za námi. Děkujeme všem, kteří dorazili a zúčastnili se, doufáme, že se Vám závod líbil a že jste si ho užili. Na samotný závod vyšlo i počasí, pořadatele pak při balení a sbírání kontrol zastihla bouřka. Fotky jsou nahrané na Rajčeti (http://www.rajce.net/a11223709), výsledky budou na ORISU (oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2980)
Před týdnem jsme pod Kletí ukončili už 10. sezónu zimní ligy Sněhulákův kufr. Za okny už vládne jarní počasí a to je neklamnou známkou toho, že se už velmi rychle blíží začátek žebříčku. A hned jako první závod, 11.4., pro Vás připravujeme přebor na klasické trati. Máte se na co těšit. :-)
V tradičním termínu na Štěpána se uskutečnil další závod Sněhulákova kufru. Stejně jako loni se závodilo v Táborském sportovním areálu Komora. Jirka Vébr připravil závod v zajímavém formátu hvězdice, díky kterému jsme v poměrně malém prostoru naběhali přes 9 km. Závodníci SKP úspěšně reprezentovali oddíl: V kategorii A skončil Filip 3. a Marek 4., Zdeněk zvítězil v B a v C skončila Katka na 6. místě. Eliška se zúčastnila volné kategorie.

Do nového roku 2015 Vám na sportovním i osobním poli přejeme mnoho úspěchů.
1  
2  
3  
..  
10  
20  
 
© 2008-2017 Sportovní klub policie České Budějovice, oddíl orientačního běhu