PCB - oddíl orientačního běhu SKP ČB

27,8,2011

JIHOR + 4. Linzcup

 

Černé Údolí u Benešova nad Černou

Výsledky Největší koník         2200 m    / úsek mezi kontrolami č. 109 a 130

-----------------------------------------------------------------------------------

                                         

  1 Flašar Jan                     12.53/1*  

  2 Hejzlar Josef                  14.58/2   

  3 Blahuta Marek                  15.12/3   

  4 Teringl Radek                  15.43/4   

  5 Brožka Martin                  15.59/5   

  6 Kugler Johann                  16.02/6   

  7 Klimeš Petr                    16.19/7   

  8 Pelc Václav                    16.30/8   

  9 Pěsta Roman                    16.52/9   

 10 Gschöpf Brië                   17.04/10  

 11 Šafařík Ivo                    17.11/11  

 12 Janošík Radek                  17.21/12  

 13 Wibmer Andreas                 18.09/13  

 14 Klaška Jan                     18.23/14  

 15 Hlosta Thomas                  19.18/15   

 16 Hošek Lubomír                  19.20/16

 17 Vébr Jiří                      20.06/17  

 18 Eschlböck Rainer               20.30/18  

 19 Pšenička Vít                   20.38/19  

 20 Tilling Giles                  20.42/20  

 21 Vojtěch Jaroslav               20.45/21  

 22 Princ David                    21.18/22  

 23 Žižka Přemysl                  22.17/23  

 24 Mareš Ladislav                 24.04/24  

 25 Pešta Jiří                     25.27/25  

 26 Gruber Rudi                    26.09/26  

 27 Kugler Simon                   28.15/27 

Výsledky Nejrychlejší kobylka    1570 m    / úsek mezi kontrolami č. 129 a 109

-----------------------------------------------------------------------------------

                                         

  1 Junová Lenka                   12.45/1*  

  2 Gittmaier Doris                13.36/2  

  3 Dulovcová Marie                13.49/3   

  4 Tichá Jana                     14.11/4

  5 Flašarová Marie                16.23/5   

  6 Eschlböck Gudrun               17.56/6  

  7 Gusenbauer Nicole              19.10/7     

  8 Peřinková Irena                20.04/8   

  9 Ziegerhofer Anneliese          21.02/9   

 10 Kugler Michaela                23.16/10   

 

 

vysledky_linzcup.pdf, (184.11kB)
Celkové výsledky kategorií A, HBL, DBL, HBK, DBK, C, K
 
© 2008-2017 Sportovní klub policie České Budějovice, oddíl orientačního běhu